Majlinda Zeka rrezon si hana, kaq të bukur e ka bërë nana!

 Majlinda Zeka rrezon si hana, kaq të bukur e ka bërë nana!

Majlinda Zeka shquhet për bukurinë e saj.

Jo rrallë herë, ajo shpërndanë imazhe nga më të ndryshmet në rrjetet sociale, dhe padyshim duket në formë të shkëlqyer.

Megjithëse nënë e një djali, ajo po arrin të mbahet si mos më mirë, shkruan IndeksOnline.

Ajo duket kaq e veçantë edhe në pozën e re, dhe padyshim shkëlqen nga bukuria.

Ish- partnerja e reperit Majk, vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të komentuara në skenën e show bizz-it shqiptar. /IndeksOnline/

LipjaniNews.com