Luana sjell foto të papublikuara nga prapaskenat e “Locos”

 Luana sjell foto të papublikuara nga prapaskenat e “Locos”

uana publikon fotografi që si kemi parë nga klipi “Locos”.

Luana Vjollca ka kujtuar një prej projekteve të saj të fundit në muzikë, përmes imazheve nga klipi, shkruan lajmi.net.

Ajo postoi fotot e shkrepura gjatë xhirimeve, teksa shfaqet tejet joshëse e veshur me bodysuit.

Kënga “Locos” erdhi muaj më parë në bashkëpunim me yllin latin Jay Santos dhe rezultoi shumë e suksesshme.

Pritet që Luana së shpejti të publikojë edhe një tjetër projekt të ri muzikor. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=0wJAPrIDb6o

LipjaniNews.com