Luana shfaqet gjysmë e zhveshur në episodën e re të “Thuaje”

PUBLIKUAR

Ka kohë që moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca ka filluar projektin e saj “Thuaje” .

Në episode të këtij projekti Luana ndan me publikun jetën dhe historitë e saj personale, shkruan lajmi.net

Ndërsa së fundmi në një postim në rrjetin social Instagram është shfaqur gjysme e zhveshur.

 

“A me ra…katin e parë kur dojnë me ta rrëzu?”, ishte mbishkrimi i Luanes.

Në këto imazhe artistja shqiptare vë në pah format trupore. /Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

Gjendet i vdekur një 42-vjeçar në Istog

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Dobrushë të Istogut. Lajmin për...

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...