LipjaniNews, numron sukseset e para

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

10151821_238731136312002_5401724471313153632_n

 

 

 

 

 

 

 

Një muaj punë, përkushtim dhe dashuri për këtë profesion. Kaluan një muaj dhe ne kemi sukseset e para të portalit si dhe Fun Page-es në Facebook. Ju falenderojmë për besimin, lexueshmërinë dhe klikimet, dhe për përkrahjen e vazhdueshme që po na bëni.

LipjaniNews gjatë rrugëtimit të maratonës së gazetarisë së mirëfilltë mund të has në ndonjë  vështirësi por që gjurmimi i së vërtetës dhe transparenca ndaj publikut, janë  prioritetit tona.

Ne nuk do të ndalemi për të qenë sa ma afër informacionit për qytetarët, mbi 600 Vizior unik gjatë ditës, dhe 1500 Vizita.

 

” Jemi të vetmit”. Stafi: LipjaniNews

 

SHIKO MË SHUMË

Nderohen dëshmorët dhe martirët në fshatin Sllovi

  Kryetari i Komunës së Lipjanit, z. Imri Ahmeti së bashku me bashkëpunëtorë gjatë ditës...

Kanosje në Lipjan, arrestohet një person

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se është kanosur nga...

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...