Lipjan, vet-aksident trafiku me traktor, lëndohet vozitësi

Foto: Ilustrim

Policia Kosovës ka njoftuar se në Lipjan vozitësi mashkull kosovar me traktor nga pakujdesia ka shkaktuar vet-aksident trafiku.

Si pasojë, lëndime trupore ka pësuar vet vozitësi dhe i njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, thuhet në raport nga Policia.

/LipjaniNews/