Linda Halimi merr vëmendjen me dukjen e re me flokë të kuqe, ndërsa duket atraktive në pozat e fundit

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, ka marr vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale, pasi ka shfaqur një dukje të re dhe tërheqëse në fotografitë e saj të fundit në Instagram.

Stili i ri i Lindës duket se i ka sjell një frymë të freskët dhe ndryshe pamjes së saj.

E veçanta kryesore e pamjes së saj të re është ngjyra e flokëve, e cila tani është një trend i fortë botëror.

Foto: Linda Halimi/Instagram

Linda Halimi i ka lyer flokët e saj në të kuqe, një zgjedhje e guximshme dhe shumë në modë. Ky stili i ri i flokëve i ka shtuar akoma më shumë karakter dhe personalitet imazhit të saj artistik.

Këngëtarja e njohur nga Vitia, ka pasuar një rrugë të suksesshme në skenën muzikore dhe televiziv këtë vit.

Foto: Linda Halimi/Instagram

Sivjet, ajo ka mbyllur një aventurë të suksesshme në Big Brother VIP Kosova, ku ka bërë të pamundurën për të mbetur në qendër të vëmendjes dhe të fituar pëlqimin e shikuesve.

Përveç suksesit në Big Brother, Linda Halimi po punon me pasion në projekte të reja muzikore. Linda ka ndarë me ndjekësit disa pasqyra të punës në studio dhe momente jashtë saj në rrjetet sociale, duke nxjerrë ndjesinë se diçka shumë speciale është në proces të krijimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @linditaworld

 

Me një prirje për eksperimentim në muzikë dhe një vëmendje të veçantë ndaj pamjes së saj personale, Linda Halimi vazhdon të bëjë një ndikim pozitiv në skenën e artit shqiptar. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...