Liga e Kampionëve e kujton golin e famshëm të Messit ndaj Bayernit

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Llogaria zyrtare të Ligës së Kampionëve në Twitter e ka kujtuar golin e famshëm të Lionel Messit ndaj Bayern Munichut.

Ylli argjentinas kishte kaluar lehtësisht para Jerome Boateng, për ta paraboluar Manuel Neuerin.

Ishte sezoni 2014/15 kur Messi e kishte realizuar këtë gol, shkruan Gazeta Express.

Pikërisht në atë vit, Barcelona e kishte fituar Ligën e Kampionëve.

SHIKO MË SHUMË

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...

Lewa i refuzon milionat arabe për të qëndruar tek Barça

Robert Lewandowski është bërë objektiv i klubeve arabe. Veterani i sulmit madje e ka marrë...

Tërhiqet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Zhegrova me Lille para një sfide të vështirë

Sot në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për fazën çerekfinale të Ligës së...