Lidhje serioze apo vetëm për një natë? Tregon Zoja Nushi

PUBLIKUAR

Emisioni “Mirage” erdhi me plotë materiale e intervista ekskluzive këtë javë.

Njëra nga mysafiret këtë të premte ishte edhe Zoja Nushi, shkruan lajmi.net.

Ajo mori pjesë në rubrikën “Kë Zgjedh”.

Lidhje serioze apo vetëm për një natë?

Për ta parë përgjigjen e saj ndiqeni videon: 

YouTube player

LAJME TË TJERA

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është deklaruar para takimit që pritet të mbahet në...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që u kap me mbi 100 kilogramë marihuanë

Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të...

Nga sot, biletat e trafikut urban më shtrenjtë

Një biletë e rregullt autobusi, njëdrejtimëshe, do të ketë çmimin 50 centë, apo 10...

SHIKO MË SHUMË

Sot në Ambasadën amerikane diskutohet për Asociacionin e komunave me shumicë serbe – kush do të marr pjesë?

Sot në Ambasadën amerikane në Prishtinë do të mbahet një takim ku do të...

U shpreh xheloze për Himenën duke i thënë ‘mos hy në territor timin’, Atdheu i kthehet Xhulit: Nuk jam pronë e askujt

Xhuli Nura dhe Atdhe Xharavina kanë nisur një njohje me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së...

Vivien Thano me ofendime ndaj Xhuli Nurës: Më acaron, ka një problem tjetër që mban erë

Xhuli Nura është njëra nga banoret e Big Brother VIP Kosova që komentohet vazhdimisht...