Ledri dhe Dafina, “Got Your Back”

PUBLIKUAR

Untitledas
Ledri dhe Dafina, “Got Your Back” 

 

Hip hop ylli, Ledri Vula, e ka konfirmuar edhe një herë se është artist guximtar. Ai është ri-bashkuar me Dafinën dhe këtë jo vetëm emocionalisht.

Ata kanë publikuar edhe projektin e ri të titulluar “Got Your Back”, e që në shqip ka kuptimin e përkrahjes, dashurisë dhe mbështetjes pa kushte.

Videoklipin e ka punuar Max Production, i cila bashk me projektin rikthen dy personazhe të rëndësishme të muzikës shqiptare.

Këngën e ka punuar RedBox Entertainment, Sardi Dj, Dafina dhe Ledri.

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Me poza joshëse, Dea Mishel shënon ditëlindjen

Finalistja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Albania’, Dea Mishel, feston ditëlindjen. Përmes...

Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan...

Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër...