Kylie Jenner nuk ndalet, me linjat ‘çmend’ fare!

Kohë më parë u rendit si miliarderja më re në botë, fama dhe pasuria e saj po vazhdon të rritet.

Bëhet fjalë për Kylie Jenner e cila më sa shumti komentohet për fizikun e saj, por edhe jetën luksoze që bën, shkruan Indeksonline.

E SPONZORIZUAR

Ylli famshëm televiziv, së fundi ka filluar pushimet së bashku me mikeshat e saj më të afërta, ndërsa nga atje nuk kishin si të mungonin edhe pozat e ‘nxehta’.

21 vjeçarja përkrah mikeve të saj ka postuar disa imazhe radhazi në bikini teksa vajzat dukeshin secila më seksi se tjetra.

Së bashku me Kylie në pushime është edhe vajza e saj e vetme, Stormi./Indeksonline/