Kylie e tepron me fotot dhe videon e fundit

PUBLIKUAR

Kylie Jenner ka shfaqur gjoksin dhe ka provokuar në bikine të masës së vogël teksa ka postuar video të bëra më vonë me shoqen e saj më të mira Yris Palmer duke i uruar asaj ditëlindjen

Kylie Jenner ka shpërndarë një seri fotosh dhe fotografish në Story për t’ia uruar ditëlindjen shoqes së saj Yris Palmer.

24 vjeçja ka postuar një video në Story të Instagramit në bikine duke treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm.

Në këtë video, Kylie është në bikine të kaltra dhe në disa raste e tepron me lëvizjet e saj. /GazetaExpress/

 

 

 

LAJME TË TJERA

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me...

Zjarr në një objekt në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se është raportuar për zjarrvënie në objekt, i cili është...

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano...

Joseph: Kriza në veri e Ballkan përfundon kur katër shtetet e NATO-s e njohin Kosovën

Njohësi i Ballkanit, Edward P. Joseph, ka thënë se gjithë rrëmuja e Ballkanit dhe...

SHIKO MË SHUMË

Bebe Rexha shndrit me dukjen elegante në fustanin me dekolte të hapur

Ylli i muzikës, Bebe Rexha me krenari i shfaqi linjat e saj me një...

Tayna thekson linjat joshëse të trupit në një paraqitje të radhës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna mbetet në qendër të vëmendjes me projekte të reja...

Semi Jaupaj lanson këngën e re “Autostradë”

Këngëtarja së fundmi ka lansuar këngën  më të re që mban titullin “Autostradë”, që...