Kush e quan ‘pula pa kokë’ Adrola Dushin?

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi ka treguar disa gjëra që ne nuk i kemi ditur për të, shkruan Indeksonline.

E ftuar në ‘Prive’, krahas të tjerave Adrola tregoi edhe disa vese të saj të cilat nuk mund t’i largon sado që mundohet.

Po ashtu, ajo tha se është shumë e stresuar dhe në momentin që e humb kontrollin nuk din se çfarë bën. Për këtë tregoi se miqtë e saj e thërrasin ‘Pula pa kry’.

Ndryshe, Adrola Dushi mbetet njëra nga femrat me të bukura shqiptare./Indeksonline/