Kujt i rrin më bukur ngjyra e kuqe se kësaj?

Ish ‘Miss Kosova’, tashmë prezantuese e njohur, Arbnora Ademaj, vazhdon të shkëlqej me paraqitjet e saj publike.

Ajo njihet për fizikun e saj në formën më të mirë dhe bukurinë që e karakterizon, shkruan Indeksonline.

Madje ajo nuk heziton të ekspozoj format e saj trupore në shumë raste, përmes paraqitjeve të saj nëpër rrjetet sociale, ku është mjaft aktive.