Kryetari Idrizi bashkë me profesorin Lulzim Paci hedhin valle në Komunën Vushtrrisë

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Po bënin gara në rrugën Lipjan-Veternik, gjobiten shoferët

Njësia për Kontroll të Autostradave në kuadër të planit “Parandalimi i garave ilegale të...

ASK: Deri më tani në Kosovë janë regjistruar 530 mijë banorë

Agjencia e Statistikave të Kosovës po mban konferencën e radhës lidhur me ecurinë e...

Kryetari i Vushtrrisë, Ferit Idrizi, e ka mbështetur edhe publikisht profesorin e Biologjisë, Lulzim Pacin.

Në një lidhje direkte për emisionin #Gjesi, kryetari Idrizi ia ka thënë këngës, duke e ftuar kështu për të vallëzuar edhe bashkëvendësin e tij, profesorin Lulzim Paci.

Idrizi dhe Paci, së bashku ia kanë hedhur valles në objektin e Komunës së Vushtrrisë.

Gjatë kësaj interviste të realizuar nga gazetarja Egzona Shahini, Idrizi ka treguar për dashurinë që ka ndaj artit e muzikës. /GazetaExpress/.

SHIKO MË SHUMË

ASK: Deri më tani në Kosovë janë regjistruar 530 mijë banorë

Agjencia e Statistikave të Kosovës po mban konferencën e radhës lidhur me ecurinë e...

Moti sot kryesisht me diell, temperaturat deri 15 gradë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se kjo javë do të jetë me kushte...

Sveçla: Lista Serbe e udhëzuar nga Beogradi bojkotoi e sabotoi zgjedhjet në katër komunat veriore

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla është shprehur se Lista Serbe e udhëzuar...