Kourtney Kardashian provokues nga shtrati, ekspozon linjat e ‘nxehta’

Ylli televiziv, Kourtney Kardashian nuk i lë anash asnjëherë provokimet.

Nëna e tre fëmijëve edhe në një imazh që ka publikuar së fundi në rrjete sociale ka marrë gjithë vëmendjen, shkruan Indeksonline.

Kourtney këtë herë ka ardhur në një fustan të shkurt, derisa e shtrirë në shtrat ajo nuk ka lënë shumë vend për imagjinatë.

39 vjeçarja dukej ‘përvëluese’ dhe tejet në formë./Indeksonline/