Konfiskohen 20 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë

Policia Kosovës ka njoftuar se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit në pronën e tij, është gjetur dhe konfiskuar 20 gramë substancë e dyshuar narkotike, e llojit Marihuanë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.