Kim vjen me një paraqitje të “nxehtë” në rrjetet sociale

PUBLIKUAR

Kim Kardashian ka shfaqur gjoksin e saj të nxehtë e veshur në të brendshme dhe në veshje të tejdukshme duke paralajmëruar kështu koleksionin e ri të SKIMS

Ajo është përfshirë në polemika online kohëve të fundit me ish burrin e saj Kanye West, i cili vazhdimisht është duke e sulmuar atë në rrjetet sociale.

Mirëpo, Kim Kardashian e ka lënë këtë pas shpine pasi që të martën ka treguar se është e interesuar për zhvillimin e biznesit të saj, e jo në “fjalët e reperit”.

41 vjeçarja është shfaqur me plot stil në jelek të zi SKIM teksa ka paralajmëruar koleksionin e ri në faqen e saj në Instagram. /GazetaExpress/

 

 

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...