Kim Kardashian pozon topless për linjën e saj të makeupit

Kim Kardashian  ka pozuar topless derisa ka pozuar me një unazë të diamantit dhe me një linj të re nga e cila ishte inspiruar në vitin 2014 gjatë dasmës me Kanye West

Sirena 38 vjeçare është dukur e bukur derisa është paraqitur tepër e zhveshur.

Ajo është duke vazhduar që ta përmirësoj sot linjën e re të makeupit, “Mrs West Collection”.

Unaza 20 karat  e diamantit ka zëvendësuar unazën e saj të fejesës me vlerë 5 milionë dollarë.

Unaza e parë, të cilën ia kishte dhënë Kanye më 2013, ishte vjedhur në vjedhjen e 2016-ës. /GazetaExpress/