Kim Kardashian ja merr fustanin motrës, thekson linjat e përkryera trupore

Ylli botërorë dhe një nga femrat më të njohura në të gjithë botën, Kim Kardashian, njihet për bukurinë dhe format e saj të përkryera trupore.

Madje ajo në shumë raste nuk heziton të vë në pah linjat e saj, për çka ajo është bërë e famshme, duke fituar miliona fansa e ndjekës nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi, ku shihet me një fustan që i theksonte asaj linjat trupore.|

Ajo ka shkruar se këtë fustan e ka huazuar nga motra e saj Kylie Jenner.

“Më fal Kylie, do ta kthej fustanin së shpejti”, ka shkruar me shaka ajo. /Indeksonline/