Kim Kardashian befason, fytyra dritë po i bënë!

Kim Kardashian është çdo herë në fokus të mediave rozë.

Ylli televiziv kujdeset që në çdo paraqitje të sjell risi në veshje dhe dukje, shkruan Indeksonline.

Edhe në një imzh që ajo ka publikuar së fundi ka befasuar me stilin e ri të flokëve derisa e kishte kombinuar me grim më të theksuar.

E SPONZORIZUAR

38 vjeçarja edhe këtë herë ka shkëlqyer derisa dukej e mahnitshme.

Ndryshe, Kim është nënë e tre fëmijëve nga martesa me reperin, Kanye West./Indeksonline/