Kida shfaqet tërheqëse dhe e veshur me shumë stil në imazhet pranë makinës

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida përmbylli një sezon veror të jashtëzakonshëm me angazhime të shumta profesionale.

Krahas projekteve muzikore që solli dhe u pritën mirë nga ana e publikut, 24-vjeçarja ishte tejet aktive me koncerte të ndryshme.

Ndërkohë, gjatë kësaj periudhe përveç që këngëtarja ka shijuar disa ditë pushimesh në bregdet ajo tashmë është rikthyer për të punuar në projekte të reja.

Foto: Kida/Instagram

Por, aktualisht Kida po u qëndron afër adhuruesve edhe me imazhe të ndryshme në Instagram, disa të tilla i solli edhe së fundmi.

Krijuesja e hiteve u shfaq atraktive në fotografit ku u paraqit me shumë stil ndërsa pozon nga makina.

Foto: Kida/Instagram

Kida shihet e veshur me një bluzë të bardhë të kombinuar me një palë xhinse të shkurtra, çantë të kaltër dhe syze dielli me kornizë të bardhë.

Ajo vendosi makijazh të lehtë në daljen e saj të radhës ndërsa përfundoi dukjen me aksesor ari.

Foto: Kida/Instagram

Kujtojmë që së fundmi Kida u bë artisja e parë shqiptare që ka tre këngë me nga 100 milionë klikimeve në kanalin e YouTube.

Ndërsa, theksojmë që projekti i saj i fundit mban titullin “AM/PM” që është një bashkëpunimi me këngëtarin Butrint Imeri. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...