Kida ‘elektrizon’ Tiranën, dhuron performancë fantastike

Të hënë që lamë pas u shënua edhe 15 vjetori i themelimit të Digitalb. 

Me një festë gjigante në sheshin e Tiranës performuan disa nga emrat më të njohur dhe më të suksesshëm shqiptar të cilët krijuan atmosferë fantastike para një numri të madh adhuruesish që ishin mbledhur për t’i ndjekur nga afër, shkruan Indeksonline.

E SPONZORIZUAR

Në mesi e këtyre emrave performoj edhe këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur, Kida.

Kida dhuroj një perfomancë të jashtëzakonshme teksa performoj hitet e saj më të njohura ndër vite.

Përmes një video që vet këngëtarja ka hedhur në ‘Instagram’ shihet edhe atmosfera që Kida ka krijuar, përveç performancë këngëtarja simpatike tërhoqi vëmendjen edhe me veshje.

Në një fustan farmerk me ngjyrë të kaltër, të dizajnuar me pupla ngjyrë rozë të cilin e kombinoj me taka të larta, Kida dukej mahnitëse dhe tejet joshëse.

Ndryshe, hiti i fundit ‘Tela’ i Kidës erdhi në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzullahun./Indeksonline/