Kiara Tito kaq e ëmbël në këtë ditë të ftohtë

Kiara Tito është një nga femrat shqiptare që komentohet tej mase në mediat rozë e rrjetet sociale.

E ëmbël dhe e veçantë, janë tiparet që e karakterizojnë prezantuesen.


Ajo së fundmi vjen me një fotografi ku duket tejet me stil dhe atraktive.


Kujtojmë që Kiara është komentuar tej mase për lidhjen e dashurisë me këngëtarin kosovar, Butrint Imeri./Indeksonline/