Khloe shfaq stilin në linjën e saj “Good American”

PUBLIKUAR

Khloe Kardashian ka treguar stomakun e saj të tonifikuar teksa ka treguar koleksionin e ri të bikineve, “Good American”

Khloe Kardashian ka nxehur Instagramin të hënën teksa ka treguar asetet e saj të jashtëzakonshëm në bikine të argjendta.

Ylli i “The Kardashians” ka treguar trupin e saj seksi në bikine të kësaj linje.

Ajo që bie në sy është theksimi i gjoksit dhe bikinet e poshtme të saj. /GazetaExpress/

khloekardashian @instagram
khloekardashian @instagram
khloekardashian @instagram
khloekardashian @instagram
khloekardashian @instagram
khloekardashian @instagram
khloekardashian @instagram
khloekardashian @instagram
khloekardashian @instagram

LAJME TË TJERA

Gjendet i vdekur një 42-vjeçar në Istog

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Dobrushë të Istogut. Lajmin për...

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...