Khloe Kardashian harron tradhtinë e ish të dashurit, më e motivuar se asnjëherë

NEW YORK, NY - MARCH 03: Khloe Kardashian attends Allergan KYBELLA event at IAC Building on March 3, 2016 in New York City. (Photo by Cindy Ord/Getty Images for Allergan)
Ylli televiziv, Khloe Kardashian ka qenë pjesë shtypit rozë në javët e fundit, pas tradhtisë që ish i  dashuri i saj, Tristan Thompson ia bëri. 

Por duket se tradhtinë e ish të dashurit të saj ajo e ka lënë pas, transmeton Indeksonline.

Ajo ka publikuar një fotografi pikërisht në ditën që Thompson feston ditëlindjen e tij.

Khloe në fotografinë e postuar shihet pranë veturës së saj, ku kishte shkruar: “E fokusuar dhe e motivuar”.

Në shumicën e komenteve ishte përmendur emri i Tristan dhe e kishin pyetur atë se pse nuk ia ka uruar ditëlindjen. Ylli televiziv së shpejti pritet të publikoi një foto sesion me vajzën e saj, True./Indeksonline/