KF Ulpiana nuk di të ndalët, mposhtë Vllaznin, e para në tabelë

 KF Ulpiana nuk di të ndalët, mposhtë Vllaznin, e para në tabelë

ULPIANA nuk ka të ndalur, djemtë shënuan fitoren e rrodhes në Shtime si vendas me rezultat
Ishte Ardi Shala dhe Erblin Uka lojtarët të cilët shënuan duke sjellë fitore KF Ulpianës.

ULPIANA 2 – 0 Vllaznia
Golat:

Ardi Shala 13’⚽️
Erblin Uka 66’⚽️

GRUPI B

Ulpiana 2-0 Vllaznia

LipjaniNews.com