Këngëtarja shqiptare, imazhe provokuese pranë makinës luksoze

Besa Kokëdhima është rikthyer fuqishëm me projektin e ri i cili u mirëprit nga adhuruesit e saj.

Por, këngëtarja ka vazhduar të sjell imazhe të reja në rrjetet sociale e që të shumën e kohësh janë provokuese dhe ajo vjen atraktive në secilën paraqitje.

E SPONZORIZUAR

Edhe në imazhet e reja, Besa ka ardhur goxha provokuese derisa pozonte pranë një makinë luksoze në një veshje të ngushtë në të cilën i theksoheshin format seksi.

Ndryshe,projektin i saj i fundit është kënga ‘La La La’ që u publikua pak kohë më parë./Indeksonline/