Këngëtarja shqiptare imazhe provokuese nga shtrati

Ajo ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme si këngëtare ndërsa përkundër moshëse ajo ende mbetet një nga seks simbolet e femrës shqiptare.

Këngëtarja e mirënjohur nga Shqipëria, Ledina Çelo edhe një herë e ka dëshmuar se për të mosha mbetet vetëm numër, shkruan Indeksonline.

E SPONZORIZUAR

Këtë ajo e bëri me një imazh të ri të publikuar në llogarinë e saj të Instagramit teksa erdhi më e ‘nxehtë’ se kurrë dhe tejet joshëse.

Ledina u paraqit në një fotografi e shtrirë në shtrat derisa e veshur në një fustan të shkurtë më në formë se kaq nuk e kemi parë ndonjëherë.

Kujtojmë që Ledina prej vitesh jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe fëmijët./Indeksonline/