Kendall pozon për Revolve, duket shumë e ëmbël

Rrallë herë e shohim teksa buzëqeshet, por Kendall Jenner duket e mahnitshme kur e bën këtë gjë.

Modelja më e paguar në botë së fundi ka pozuar kësisoj, e buzëqeshur dhe e veshur me një fustan shumë të bukur, transmeton Indeksonline.

E SPONZORIZUAR

Me pak grim dhe mjaft e thjeshtë është parë para syrit të kamerës Kendall duke pozuar për Revolve./Indeksonline/