Kendall Jenner pozon për ‘Vogue’, duket e bukur dhe atraktive

Kendall Jenner është ndër femrat më të ndjekura dhe me të komentuara në rrjetet sociale.

Kjo pa dyshim, për shkak të bukurisë natyrale dhe famës si një ndër modelet më të paguara të vitit 2018.

Ajo është mjaftë aktive në “Instagram”, ku vazhdimisht poston fotografi nga jeta e saj e përditshme dhe si modele.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi ku ka pozuar për revistën e famshme “Vogue”.

Si gjithmonë, Jenner duket e bukur dhe sensuale./Indeksonline/