Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

PUBLIKUAR

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar akoma.

Ajo kësaj radhe po shijon pushimet në një destinacion të veçantë, Zanzibar, Tanzania.

Biondja me këtë rast nuk ka munguar me disa imazhe atraktive në rrjete sociale, ku ka vënë në pah linjat trupore me bikini.

Foto: Instagram

“Zemër lig”, ka shkruar ajo krahas postimit ku mblodhi mijëra pëlqime nga ndjekësit

Ajo edhe këtë verë ka qenë mëse e komentuar për paraqitjet e po ashtu edhe për luksin që e shfaq në Instagram.

 

Kejvina këtë periudhë ka qenë duke qëndruar mes Milanit dhe Shqipërisë, për shkak të angazhimeve në fushën e modelingut.

E njëjta ka filluar të merret me këtë që në moshë të re, për t’u kthyer në një nga emrat më të kërkuar në treg. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...