Kaq të bukur nuk e keni parë Era Istrefin

PUBLIKUAR

Këngëtarja Era Istrefi ka postuar një set fotografik

Ajo duket se ka vendosur që të karikohet në njërin prej vendeve ekzotike para se të fillojë sezona e verës.

Sigurisht, Era pritet që të këtë një sezon shumë të mirë këtë vit, pasi që vitin e kaluar vendosi që t’i kthehet me muzikë tregut vendor, bashkë me atë ndërkombëtarë.

“Qaty ku nuk je ti”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotove dhe disa videove që ka postuar në Instagram derisa bënte foto tepër joshëse para aparatit. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Kjo është kënga më e re e Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më...

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë...

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet...