Juventus në pozitë të mirë për të nënshkruar me Pulisic

PUBLIKUAR

Juventusi vazhdon të kërkojë disa lojtarë me të cilën mendon të forcohet gjatë dimrit

Skuadra italiane, Juventus, është në kërkim të transferimit të sulmuesit amerikan, Christian Pulisic.

Siç shkruarn Fichajes, transmeton GazetaExpress, ata janë favorit për ta transferuar sulmuesin e Chelseat dhe Amerikës, Christian Pulisic dhe edhe ai preferon një largim nga Londra në të ardhmen e afërt.

Pulisic ka pasur shumë pak minuta të luajtura në fushë nën drejtimin e Graham Potter.

Prej që ju bashkua skuadrës nga Borussia Dortmund më 2019, amerikani ka pasur vazhdimisht probleme me lëndime dhe nuk kishte konsistencë në paraqitjet e tij. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

SHIKO MË SHUMË

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Presidenti i PSG-së beson se Messi do të rinovojë kontratën me klubin, pas përfundimit të Kupës së Botës

Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, është i bindur se Lionel Messi do të...

Liverpool favorit për të nënshkruar me mesfushorin Ambrabat

Liverpool shfaqet si favorit për të nënshkruar për mesfushorin e Marokut Sofyan Amrabat, edhe...