Justin dhe Hailey poza të reja nga fotosesioni vetëm në të brendshme

Justin Bieber dhe supermodelja, Hailey Baldwin ditë më parë organizuan dasmën e dytë këtë herë me shumë të ftuar, shumica e të cilëve ishini fytyra publike.

Ndërsa tani pas ‘zhurmës’ që bën me damën madhështore, dyshja iu kanë kthyer obligimeve duke realizuar një fotosesion profesional së bashku, shkruan Indeksonlin.

E SPONZORIZUAR

Këngëtari dhe modelja u bën imazh i markës ‘Calvin Klein’ duke pozuar për modelet e reja të të brendshmeve.

Justin ka postuar një fotografi përkrah bashkëshortes së tij në disa imazhe tejet të ‘nxehta’ nga çifti i sapomartuar.

Ndryshe, Justin është rikthyer edhe në muzikë duke lansuar bashkëpunimin me ‘10000 hours’ me Dan dhe Shay./Indeksonline/