Jurgen Klopp mund ta lërë Liverpool për Newcastle

PUBLIKUAR

Jurgen Klopp është i joshur nga projekti që është duke e zhvilluar Newcastle United

Sipas asaj që raporton Football Insider, Jurgen Klopp kanë mbetur më të vërtet i impresionuar nga investimet që po bën pronari saudit në Newcastle United dhe dëshiron që t’i bashkohet Magpies pasi të largohet nga Anfield.

Edhe më parë është raportuar që menaxheri gjerman mund t’i ndajë rrugët me Liverpool pas fillimit jo të mirë të këtij sezoni me këtë skuadër.

Për largimin e tij ose jo do të mbetet të vendoset se kush do t’i pasojnë FSG-në në këtë skuadër, ku mund të këtë qetësi dhe ai të qëndrojë apo pronari i ri mund të kërkojë largimin e tij. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

Man City vazhdon tutje në Kupën FA, eliminon Arsenalin

Manchester City ka siguruar kualifikimin për në 1/8 e finales në Kupën FA. Skuadra e...

Telashe për PSG-në, një klub anglez raportohet se i ka bërë ofertë më të mirë Skriniarit

Një klub nga Anglia raportohet se ka shprehur interesim për Milan Skriniarin, i cili...