Jo vetëm Tayna, edhe kushërira e saj ‘çmend’ me bukurinë!

Reperja e re dhe shumë e talentuara , Tayna është çdo herë pjesë e mediave rozë.

Ajo komentohet për secilën lëvizje që bën, e fotografitë që ajo poston ‘rrëmbejnë’ gjithmonë vëmendje, shkruan Indeksonline.

Edhe imazh që ka publikuar së fundi, Tayna ka zgjuar kureshtjen derisa u shfaq përkrah kushërirë së saj e cila sonte ka maturën.

Së bashku me reperen nga Prizreni, ato të dyja dukeshin tejet atraktive e që padyshim ngjanin shumë me njëra-tjetrën

“Kushërira ime është mbretëresha e mbrëmjes së maturës, fundi i historisë”, ka shkruar Tayna.