Jep dorëheqje Jusuf Thaçi?!

PUBLIKUAR

jep-dor-euml-heqje-jusuf-tha-ccedil-i_hd
Sipas burimeve të Telegrafit, Jusuf Thaçi, ka dhënë dorëheqje nga posti i drejtorit të Arsimit në Komunën e Prishtinës.
Burimi në fjalë thotë se kjo nuk është bërë ende publike, pasi që zyrtarë tjerë të Lëvizjes Vetëvendosje janë duke tentuar të bindin Thaçin që të qëndrojë edhe më tej në krye të këtij dikasteri

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

Begaj tregon pse dështoi takimi me Abdixhikun

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka treguar pse ka dështuar takimi mes tij dhe kreut të...