James tundonë ekipet Evropiane

PUBLIKUAR

1Pas super formës së treguar në Kampionat Botëror ekipet më të mëdha të Evropës kanë alarmuar se dëshirojnë ta kenë në radhët e tyre super talentin e Monacos dhe Kombëtares Columbiane James Rodriguez dhe janë në gjendje të paguaj edhe klauzolën e prishjes së kontratës tek Monaco vetëm ta kenë në skuadrën e tyre.

Dy ekipet që janë në garë më të madhe për James janë Barcelona dhe Real Madrid që thuhet se do ketë duel ‘’EL CLASICO’’ për numrin 10 te Columbies, ndërsa Monaco është duke kërkuar nga agjenti i lojtarit që ta bllokoj sa më parë me kontratën e re lojtarin i cili ka një të ardhme te ndritur. LIPJANINEWS.INFO

LAJME TË TJERA

Për personat me zemër të sëmurë a është më i shëndetshëm gjalpi apo vaji?

Tri lloje yndyrash janë bindshëm më të këqija se këto dy të parat Disa studime...

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, dalin pamjet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Bresalc. Lajmin për...

SHIKO MË SHUMË

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Mbappe për konfliktin me federatën për të drejtat e imazhit: Nuk e kam problem të luftoj për shokët e mi

Kylian Mbappe ka folur për konfliktin me Federatën Franceze të Futbollit. Më herët u bë...

Argjentina fitoi lehtësisht ndaj Hondurasit, shkon në 34 numri i ndeshjeve pa humbje

Argjentina shënoi fitore të lehtë në miqësoren kundër Hondurasit. Ndeshja që u zhvillua në “Hard...