“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Mot me vranësira dhe intervale me diell

Sot parashihet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku...

Mbërrin në Kosovë një kontigjent i KFOR-it turk

Disa makineri të rënda ushtarake janë vërejtur teksa po hynin në Kosovë gjatë ditës...

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē vështira të jetës së tij në rubrikën “Mes rreshtave” tē emisionit “Kendiv”.

Ai tha se humbja e familjarëve, por edhe e shokëve gjatë luftës sa ishte në UÇK e më pas edhe në periudhën sa ishte pjesë e Policisë së Kosovës, janë momente të vështira.

Ndërsa, për shikuesit ai shpalosi një moment të lumtura nga jeta e tij private.

Ai tregoi detaje nga momenti kur për herë tē parë ishte bërë baba.

Video në linkun më poshtë.

SHIKO MË SHUMË

Mot me vranësira dhe intervale me diell

Sot parashihet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku...

Mbërrin në Kosovë një kontigjent i KFOR-it turk

Disa makineri të rënda ushtarake janë vërejtur teksa po hynin në Kosovë gjatë ditës...

Osmani takohet me Ramën: Koordinim në të mirë të Kosovës e Shqipërisë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila sot mori pjesë në Samitin e Tiranës,...