Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar pozon gjysmë e zhveshur

Ish-bashkëshortja e futbollisti Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani jo rrallë bëhet pjesë e mediave rozë.

Modelja e njohur fal linjave të saj ka arritur të qëndroj në vëmendje mediatike ndërsa nuk heziton që herë pas herë të sjell poza të ‘nxehta’, shkruan Indeksonline.

Edhe në postimin e radhës, Erjona erdhi ‘përvëlues’ duke u shfaqur gjysmë e zhveshur.

Ajo nuk la vënd për imagjinatë ndërsa dukej provokuese dhe joshëse./Indeksonline/