Imri Ahmeti: Në këto kohë të vështira pandemie, uroj që ti kalojmë pranë familjeve tona

 Imri Ahmeti: Në këto kohë të vështira pandemie, uroj që ti kalojmë pranë familjeve tona

Kryetari Imri Ahmeti, përmes një postimi në facebook ka jap një mesazh për qytetarët, pas rasteve të fundit me covid-19.

“Në këto kohë të vështira pandemie, uroj që ti kalojmë pranë familjeve tona”, ka shkruar Ahmeti.

Po ashtu, javës që lam pas Ahmeti kishte një befasi, ai ka thënë kjo befasi ishte vizita e dy mbesave të tij #Ana dhe #Ina

Postimi i plotë:

Befasia e javës që lam pas ishte vizita e dy mbesave të mia #Ana dhe #Ina, bukuroshet e vogëla më shtuan vullnetin për të vazhduar me punë e përkushtim në forcimin dhe ndërtimin e vendit tonë.

”Zoti na ka dhënë nipër e mbesa të dashur si një shpërblim për të gjitha veprimet tona të rastësishme të mirësisë”.
Në këto kohë të vështira pandemie, uroj që ti kalojmë pranë familjeve tona.

Image may contain: 2 people, people sitting and indoor
Image may contain: 3 people, people sitting and child

LipjaniNews.com