Ikona e modelimit 50- vjeçarja Helena vazhdon të ketë linja perfekte

Ikona e modelimit, 50 vjeçe, shfaq pamjen e saj të mirë në këtë moshë, kur u shfaq në një fotografi magjepsëse për “Harper’s Bazaar”, transmeton Indeksonline.

Helena Christensen pozon në mes të një pylli të veshur me një kostum banjoje bakri që nxjerr në pah fizikun e saj përrallor.

Ajo është shfaqur si gjithmonë, joshëse me një figurë të përsosur që përshtatet me profesionin që ajo ushtron.

E SPONZORIZUAR

Teksa interesant vazhdon të jetë fakti se edhe në moshën 50 vjeçare ajo vazhdon të gëzoj forma perfekte trupore dhe kjo jo rastësisht, pasi ajo i kushton kohë të madhe vetes së saj për të gëzuar këtë dukje edhe në këtë moshë. /Indeksonline/