Ibra: Nuk kam thënë se dua të shkoj te Juve

PUBLIKUAR

ibra-nuk-kam-th-euml-n-euml-se-dua-t-euml-shkoj-te-juve_hd

Sulmuesi i PSG, Zlatan Ibrahimovic, ka mohuar spekulimet se ai dëshiron të rikthehet te Juventusi.

Ish-trajneri dhe mentori i Ibras kur ai ishte ende fëmijë, Stefan Hansson, tha javën e kaluar se suedezi dëshiron të rikthehet në Torino.

“Një person me emrin Stefan Hansson ka folur për mua në media. Dua të qartësoj se unë nuk e njoh personin në fjalë, kurrë nuk e kam pasur atë trajner, kurrë nuk e kam takuar, e aq më pak të flas përmes Skype”.

“Normalisht, kurrë nuk komentoj për këto të dhëna, por për shkak të deklaratave të tij kjo ka qenë përjashtim. Ndjehem i obliguar”.

“Kam gjëra më të rëndësishme në të cilat duhet të fokusohem”, ka thënë Ibra. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

Persona të maskuar sulmojnë dy gazetarë në Veri

Dy gazetarë kosovarë janë sulmuar në Veri, nga persona të maskuar. Sipas raportimit të kolegëve...

SHIKO MË SHUMË

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Presidenti i PSG-së beson se Messi do të rinovojë kontratën me klubin, pas përfundimit të Kupës së Botës

Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, është i bindur se Lionel Messi do të...

Liverpool favorit për të nënshkruar me mesfushorin Ambrabat

Liverpool shfaqet si favorit për të nënshkruar për mesfushorin e Marokut Sofyan Amrabat, edhe...