I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

PUBLIKUAR

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë.

Policia bën të ditur se në veturën e tij kanë gjetur dy gramë kokainë, katër gramë marihuanë dhe një pistoletë me katër fishekë, njofton Klankosova.tv.

“Rruga “Ferid Curri”, Prishtinë 22.03.2023 – 17:35. Një mashkull kosovar është arrestuar për shkak se gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe sekuestruar: një pistoletë me katër fishekë, rreth 4 gramë marihuanë dhe rreth 2 gramë kokainë. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt” thuhet në raport.

LAJME TË TJERA

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me...

Zjarr në një objekt në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se është raportuar për zjarrvënie në objekt, i cili është...

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano...

Joseph: Kriza në veri e Ballkan përfundon kur katër shtetet e NATO-s e njohin Kosovën

Njohësi i Ballkanit, Edward P. Joseph, ka thënë se gjithë rrëmuja e Ballkanit dhe...

SHIKO MË SHUMË

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me...

Joseph: Kriza në veri e Ballkan përfundon kur katër shtetet e NATO-s e njohin Kosovën

Njohësi i Ballkanit, Edward P. Joseph, ka thënë se gjithë rrëmuja e Ballkanit dhe...

Mot me diell dhe vranësira për sot

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen...