Humbi jetën futbollisti, Triumf Shabani

PUBLIKUAR

triumf-shabani

Anëtari i Feronikelit, Triumf Shabani, humbi jetën gjatë një ndeshje të futbollit të vogël, vetëm pak kohë pasi përfundoi stinori në Raiffiesen Superligë.

Raiffeisen Superliga e Kosovës, skuadra e Feronikelit dhe e gjithë Kosova morën një lajm tejet të hidhur.

Futbollisti, Triumf Shabani, ka ndërruar jetë dje në orët e mbrëmjes.

Triumfi ndërroi jetë pikërisht duke bërë gjënë të cilën e donte më së shumti në botë, futbollin.

Ndryshe, Triumfi vetëm kohë më parë u shpall fitues i Kupës së Kosovës me Feronikelin.

Lipjani News i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes së Triumfit.

LAJME TË TJERA

Për personat me zemër të sëmurë a është më i shëndetshëm gjalpi apo vaji?

Tri lloje yndyrash janë bindshëm më të këqija se këto dy të parat Disa studime...

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, dalin pamjet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Bresalc. Lajmin për...

SHIKO MË SHUMË

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Mbappe për konfliktin me federatën për të drejtat e imazhit: Nuk e kam problem të luftoj për shokët e mi

Kylian Mbappe ka folur për konfliktin me Federatën Franceze të Futbollit. Më herët u bë...

Argjentina fitoi lehtësisht ndaj Hondurasit, shkon në 34 numri i ndeshjeve pa humbje

Argjentina shënoi fitore të lehtë në miqësoren kundër Hondurasit. Ndeshja që u zhvillua në “Hard...