Granit Begolli i ashpër me Glihan: A ke rrejt para lojës a pas lojës?

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Grabitje e armatosur në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte...

Lëndohet një burrë në Lipjan, u godit me plumb të pushkës ajrore

Një burrë në Lipjan ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është goditur nga...

Analisti i përhershëm i emisionit sportiv “Favorit” në T7, Granit Begolli ka reaguar ashpër në lidhje me deklaratat e trajnerit të Kosovës, Primoz Gliha.

Ai para lojës me Zvicrën bëri një reagim ndryshe në lidhje me Edon Zhegrovën, e pas ndeshjes bëri një reagim ndryshe.

E Begolli u shpreh se nuk ka mundësi që dy deklaratat të jenë të sakta e që janë kontradiktore me njëra-tjetrën.

“Ti je t’u bo hajgare me një shtet. Ke rrejt në njërën prej deklaratave, se nuk munden me kanë të sakta. A mendon ai se mundet me ndiku direkt në karrierën e Edon Zhegrovës. Nuk mundesh dy deklarata me i pasë të sakta që janë kontradiktore njëra me tjetrën. Këtu është vend i çudirave, këtu ndodh gjithçka.”, tha Begolli.

SHIKO MË SHUMË

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...

Lewa i refuzon milionat arabe për të qëndruar tek Barça

Robert Lewandowski është bërë objektiv i klubeve arabe. Veterani i sulmit madje e ka marrë...

Tërhiqet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Zhegrova me Lille para një sfide të vështirë

Sot në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për fazën çerekfinale të Ligës së...