Godet fort Bleona Qerreti, shfaqet cullak në Instagram

Bleona Qerreti di të befasojë kohë pas kohe në paraqitjet e saj. Këngëtarja e famshme shqiptare sapo i ka lënë pa frymë fansat e saj.

Cullak, me duart në gjoks, Bleona ka prezantuar siç e quan ajo punën që po bën për dietë.

E SPONZORIZUAR

 

 

Dhe sigurisht që komentet e fansave janë nga më të ndryshmet./Indeksonline/