Gjendet e mitura që u raportua e zhdukur sot në Lipjan, është në gjendje të mirë shëndetësore

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Nuk ka kufizim të orarit të punës, java e ardhshme me temperatura që nuk paraqesin rrezik për kategoritë e cenueshme

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të...

Kolona 200 metra e pritje deri në 40 minuta, gjendja nëpër pikëkalimet kufitare

Qendra Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka treguar gjendjen nëpër pikëkalimet kufitare, këtë mëngjes. Në...

Është gjetur e mitura që ishte raportuar e zhdukur sot nga familja e saj në Lipjan.

Familjarë të së miturës kanë bërë të ditur për Klankosova.tv se e kanë gjetur të miturën në gjendje të mirë shëndetësore.

Poashtu, familjarët kanë falënderuar të gjithë ata që kanë shprehur gatishmëri për të ndihmuar në kërkimin e të miturës.

E mitura u raportua e zhdukur nga prindi i saj edhe në Policinë e Kosovës, duke u thënë se ishte dalë nga shtëpia në orën 21:00 mbrëmë, në rrugën Lipjan-Konjuh dhe më nuk është kthyer në shtëpi.  /Klankosova.tv

SHIKO MË SHUMË

Lindin trenjakë në një familje në Lipjan, kryetari shpërblen prindërit me 1500 euro

Kryetari Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka ndarë një subvencion prej 1500€ për babanë...

Një grua gjendet e vdekur në banesën e saj në Lipjan, policia nis hetimet

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan. Sipas raportit...

Kryetari Ahmeti me vendim: Zgjatet orari i punës subjekteve të biznesit përkatësisht shërbimet e gastronomisë

Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti, ka marrë Vendim për zgjatjen e orarit të punës...