Gili së shpejti me një baladë

PUBLIKUAR

gili-s-euml-shpejti-me-nj-euml-balad-euml_hd

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gili, pritet që shumë shpejt të publikojë një projekt të ri të saj.

Edhe pse albumi “Si Torta e Martesës” u publikua në fillim të vitit, Gili së shpejti do të na sjellë një projekt të ri.

“Eshtë e vërtetë, këto ditë do të prezantojmë një këngë të re, me emociona të posaçëm. Fjalë bëhet për një baladë të cilën së shpejti do ta ndaj me publikun tim”, ka shkruar Gili në faqen zyrtare në Facebook.

Gili, e cila ka gati tri dekada në skenën e muzikës shqiptare, është krijuese e shumë hiteve që kanë lënë gjurmë në muzikën shqiptare. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...