Ganimete Abazi largohet nga Big Brother VIP Kosova

PUBLIKUAR

Në një televotim që është hapur ditën e sotme në Prime, banori/ja më pak e preferuar e publikut u tha se do të dilte nga Big Brother VIP Kosova.

Me këtë rast, Ganimete Abazi – Ganja ishte banorja më pak e votuar dhe që do të linte shtëpinë më të famshme në Kosovë.

Ajo hoqi dorë përfundimisht nga çmimi i madh prej 200 mijë eurosh, ndonëse qëndroi pak brenda.

Foto: Screenshot/YouTube

Sidoqoftë, Ganja ka qenë më pasive në lojë dhe nuk është se ishte përfshirë shumë në debate.

Krahas kësaj, banori/ja më e preferuar e publikut u zgjodh këngëtarja e njohur, Gresa, e cila hyri në shtëpi në të njëjtën ditë me Ganen.

Foto: Screenshot/YouTube

Sot në natën Prime në BBVK hyri aktori i njohur nga “Stupcat”, Vedat Bajrami.

Ai premtoi se do t’i dhurojë shumë shtëpisë dhe se do të sjellë harmoni ndërmjet banorëve. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

Melisa Lleshi bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova

Sonte (e premte) në ‘reality-show’-n e Big Brother VIP Kosova ka hyrë edhe një...

Puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës – më sa duket ndodhi

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë...